Akcesoria

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

 • Dwustronny selektor ognia, nie tylko przyśpieszy Twój czas pracy na karabinie, ale również spowoduje zazdrosny wzrok innych posiadaczy tej zacnej platformy.

 • B.A.D. Lever – dźwignia, dzięki której odkryjesz swój karabin na nowo!

 • Produkt renomowanej firmy DOUBLETAP,  którego jakości nie trzeba przedstawiać, gdyż broni się sama. Ładownica na dwa magazynki do pistoletu przeznaczona do noszenia na zewnętrznej stronie pasa spodni (OWB). Jej niskoprofilowy design powoduje zmniejszony printing przenoszonych magazynków, a lejki w kieszeniach magazynowych pozwalają na łatwe wkładanie magazynków przy procesach z odzyskiem. Znacząca ekspozycja dolnej części magazynka pozwala na efektywną i bezpieczną…

 • Produkt renomowanej firmy DOUBLETAP, którego jakości nie trzeba przedstawiać, gdyż broni się sama. Ładownica posiada niskoprofilowy design, co w połączeniu z mieszczeniem tylko jednego magazynka powoduje niemal zerowy printing. Lejek wprowadzający pozwala na łatwe wkładanie magazynka przy procedurach z odzyskiem. Znacząca ekspozycja dolnej części magazynka pozwala na efektywną i bezpieczną wymianę szybka lub awaryjną. Ładownica posiada regulowaną retencję. Szukasz ładownicy…

 • Magazynek do ARa jaki jest, każdy widzi.
  Magpulowski, druga generacja, polimerowy, czarny, 30-nabojowy.

 • Dzięki unikalnemu składowi pozostaje rozprężona w lufie przez 10 minut dokładnie czyszcząc każdy milimetr przewodu lufy.

  Gęsta, nie spływa po kliku minutach a po prostu cały czas pracuje.

  Piana, choć intensywnie działająca i usuwająca pozostałości prochu (nagar) oraz zapieczony osad miedzi, niklu i ołowiu jest bezpieczna dla bruzd lufy- nadaje się do każdego rodzaju broni palnej. Dzięki rurce o długości 60 cm wyczyścisz nią lufę każdej długości.

 • Smar stały Riflecx jest rekomendowany do broni długiej- dzięki niemy Twoja broń działa płynnie a  jej zużycie jest mocno ograniczone.

  Zmniejsza tarcie, zabezpiecza przed korozją a przede wszystkim ułatwia czyszczenie uniemożliwiając przywieranie nagaru do części metalowych.

 • Bore Boss® .44/.45 – najłatwiejszy w obsłudze wycior na świecie.

  Bore Boss® to wyjątkowo prosty w obsłudze wycior, składający się z jednoczęściowej linki Dual Action Cable, na której końcu umieszczono szczotkę z brązu fosforowego i pleciony mop.

 • Bore Boss® 12 GA. – najłatwiejszy w obsłudze wycior na świecie.

  Jednoczęściowy kabel Dual Action Cable ze zintegrowaną szczotką z brązu fosforowego i mopem plecionym owija się do transportu wokół unikalnego uchwytu Flex-Case, aby utrzymać system w porządku i gotowości.

 • Bore Boss® .223 / 5.56 mm – najłatwiejszy w obsłudze wycior na świecie.

  Jednoczęściowy kabel Dual Action Cable ze zintegrowaną szczotką z brązu fosforowego i mopem plecionym owija się do transportu wokół unikalnego uchwytu Flex-Case, aby utrzymać system w porządku i gotowości.

 • Zmywacz ma za zadanie zmyć brud i odtłuścić broń. Jeżeli na tym zakończysz czyszczenie i włożysz ją do szafy to po pewnym czasie możesz się srogo zdziwić- Twój sprzęt będzie rudy jak wiewiórka a pozbycie się rdzy jest naprawdę czasochłonne..

  Po zmywaczu do gry wchodzi płyn konserwująco naprawczy.

 • Mydło MILITARY SOAP jest przebadanym klinicznie preparatem o potwierdzonych właściwościach usuwania metali ciężkich. Może być stosowane na ręce, całe ciało, a nawet włosy.

Ostatnia aktualizacja